O NÁS
www.spinanyzdroj.cz

Internetový portál a e-shop věnovaný napájecím spínaným zdrojům tří vysoce kvalitních značek

 

Global Leader Power

Global Leader Power je asijským výrobcem spínaných zdrojů konstantního napětí a proudových zdrojů s krytím IP67 a IP64. Produkce zaujímá více než 4% objemu výroby v tomto oboru na celém světě. Jejich kvalitu výrobce garantuje prodlouženou zárukou na 5 let. Zdroje GLP mají všechny certifikace a splňují bezpečnostní normy pro použití v České republice a EU.

 

POS Power Logo

POS Power (Point Of Sales) je asijská značka výrobce velmi kvalitních modulárních zdrojů určených pro napájení LED dekorativních osvětlení a zařízení v domácnostech, dále průmyslových zařízení. Zdroje zaujmou svými parametry které splňují veškeré normy pro instalace v EU, jejich malé a "placaté" rozměry umožňují vynikající užitné vlastnosti pro montáž.

 

Delta je asijsko - evropským výrobcem špičkových spínaných napájecích zdrojů a zaujímá více než 54% objemu výroby v tomto oboru na celém světě. Dodává do renomovaných značek jako je APPLE, Toyota a pod. Výrobní závody má v několika zemích světa, zejména Taiwan, China, Thailand, Mexico, Indie, taky na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Tomuto výrobci jsme věnovali vlastní portál www.czech-delta.cz

 

 


 

 

Internetový portál a e-shop www.spinanyzdroj.cz věnovaný napájecím spínaným zdrojům vznikl za účelem zlepšení podpory prodeje zákazníkům širokého portfolia, od průmyslových instalací až po truhlářské aplikace, nebo reklamu.

My jsme ryze českou společností s know how v oboru spínaných zrojů již více než 10 let. Náše portály www.spinanyzdroj.cz a www.eshop-meanwell.cz a www.czech-delta.cz se staly obchodními uzly zákazníků napájecí techniky. Zajišťujeme distribuci těchto zdrojů v celé EU.

 

Zde je ke stažení katalog [29Mb] výběru produktů

 

Garantujeme Vám nejlepší ceny v ČR na výrobky které žádáte, způsobem pružného obchodu tak získáváme pozici největšího distibutora v ČR, ačkoliv celou logistiku a agendu obchodu zajišťujeme jen několika velmi schopnými lidmi.