Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
www.spinanyzdroj.cz

Internetový portál a e-shop věnovaný napájecím spínaným zdrojům tří vysoce kvalitních značek

 

Global Leader Power

Global Leader Power je asijským výrobcem spínaných zdrojů konstantního napětí a proudových zdrojů s krytím IP67 a IP64. Produkce zaujímá více než 4% objemu výroby v tomto oboru na celém světě. Jejich kvalitu výrobce garantuje prodlouženou zárukou na 5 let. Zdroje GLP mají všechny certifikace a splňují bezpečnostní normy pro použití v České republice a EU.

 

POS Power Logo

POS Power (Point Of Sales) je asijská značka výrobce velmi kvalitních modulárních zdrojů určených pro napájení LED dekorativních osvětlení a zařízení v domácnostech, dále průmyslových zařízení. Zdroje zaujmou svými parametry které splňují veškeré normy pro instalace v EU, jejich malé a "placaté" rozměry umožňují vynikající užitné vlastnosti pro montáž.

 

Delta je asijsko - evropským výrobcem špičkových spínaných napájecích zdrojů a zaujímá více než 54% objemu výroby v tomto oboru na celém světě. Dodává do renomovaných značek jako je APPLE, Toyota a pod. Výrobní závody má v několika zemích světa, zejména Taiwan, China, Thailand, Mexico, Indie, taky na Slovensku v Dubnici nad Váhom. Tomuto výrobci jsme věnovali vlastní portál www.czech-delta.cz

 

 


 

 

Internetový portál a e-shop www.spinanyzdroj.cz a YouTube kanál MI6 věnovaný napájecím spínaným zdrojům vznikl za účelem zlepšení podpory prodeje zákazníkům širokého portfolia, od průmyslových instalací až po truhlářské aplikace, nebo reklamu.

MI6 s.r.o. jsme ryze českou společností s know how v oboru spínaných zrojů již více než 18 let. Náše portály www.spinanyzdroj.cz a www.eshop-meanwell.cz a www.czech-delta.cz se staly obchodními uzly zákazníků napájecí techniky. Zajišťujeme distribuci těchto zdrojů v celé EU.

 

Zde je ke stažení katalog [29Mb] výběru produktů

 

Garantujeme Vám nejlepší ceny v ČR na výrobky které žádáte, způsobem pružného obchodu tak získáváme pozici největšího distibutora v ČR, ačkoliv celou logistiku a agendu obchodu zajišťujeme jen několika velmi schopnými lidmi.

www.czech-delta.cz    www.eshop-meanwell.cz    www.czech-meanwell.cz    www.czech-ips.cz

Napěťové zdroje

Zdroje konstantního napětí nebo také C.V. (Constant Voltage), jsou zdroje stejnosměrného proměnlivého proudu při konstantním napětí.

Proudové zdroje

Zdroje konstantního proudu, nebo také C.C. (Constant Current), jsou zdroje stejnosměrného konstantního proudu při proměnlivém napětí odpovídajícího rozsahu v závislosti na dodávaném výkonu.

Stmívatelné zdroje

Jsou to zdroje u nichž umíme využitím externích stmívačů regulovat napětí na výstupu, případně i proud.

Jedná se o technologie 0-10 (1-10V), PWM, rezistorem, triakem